Porziņģis iziet sabiedrībā

Go down

Porziņģis iziet sabiedrībā

Post by TheBigOne on Sestdiena Novembris 07, 2015 3:10 pm


Šis stāsts aizsākās apstoņpadsmit gadus atpakaļ, kad pasaulē nāca mazs pintiķis Izidors Porziņģis. Sākumā nemaz neizskatījās ka īsais, kaulainais puišels izaugs par brangu jaunēkli. Skolā viņa auguma dēļ tika iedota iesauka - Kauls.
Līdz vienu dienu Izidors neveiksmīgi krita un salauza roku. Lai labāk saaugtu un nostiprinātu kaulus dakters ieteica lietot papildus kalciju. Izidors cītīgi lietoja to kalciju līdz vienu dienu aptiekā trāpījās apdolbījies farmaceits un pirms Izidora bija apkalpojis pašu Andri Biedriņu. Farmaceits tur cilāja visas tās paciņas un bundžiņas un sajauca kalciju ar vitamīniem kas regulē augšanu. Tā nu mazais Izidors sāka strauji augt.


Nedēļu pēc "kalcija" lietošanas

Jau pirms straujās augšanas viņu interesēja basketbols, bet dēļ mazā auguma un kleino roku, viņu parasti izvēlējās pēdējo, gadījās ka reizēm viņš bija liekais ritens. Bet kopš sāka lietot vitamīnus stiepās strauji un tagad viņu izvēlējās vienu no pirmajiem un nolika pie sava groza. Sestajā klasē jau bija izstiepies 1,9 metrus.  
Augumā bija pastiepies, bet pats tā pat neveikls. Līdz kādu dienu viņu ieraudzīja skolas basketbola treneris. Tāds augums, tik tāds patizls, bet treners tā pat uzaicināja uz treniņu. Kamēr puiši ģērbās treneris aprunājās ar Izidora mammu Janu. Mamma Jana negribīgi piekrita, jo vēl joprojām Izidoram sanāk ieslapināt gultā un viņam labāk patīk mākslas vingrošana. Bet mamma tomēr piekrita. Ar katru treniņu Izidors progresēja ļoti straujā tempā un vidusskolu beidzot viņš bija komandas līderis.


Izidors treniņa laikā

Tas tā īsumā viss par Izidora Porziņģa basketbola gaitu sākumu. Tagad apskatīsim Izidora vēlmes un nākotnes plānus.
Kā jau visiem jauniešiem, arī Izidors sapņo par spēlēšanu LSBL. Jauniets ar nepacietību gaida draftu, lai zinātu kuru komandu pārstāvēs. Jauniets noteikti nevlas tik draftēts Ventspils komandā, jo viņam nepatīk Ventspils pilsētas govis, nu tās kas pa pilsētu izkaisītas. Sajūta kā ģerevņā. Par pārējām komandām nav ko īsti teikt.
TheBigOne
TheBigOne
Izidors Porziņģis #89 (C) /TA/
Izidors Porziņģis #89 (C) /TA/

Number of posts : 69
Reputācija : 0
Join date : 01.11.15
Age : 29
Dzīvesvieta : Saldus

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Porziņģis iziet sabiedrībā

Post by TheFirst on Svētdena Novembris 08, 2015 8:40 pm

3TP
TheFirst
TheFirst
Brandon Lukas #83 (PG) /GM/
Brandon Lukas #83 (PG) /GM/

Number of posts : 222
Reputācija : 9
Join date : 01.11.15

Apskatīt lietotāja(-u) profilu http://latsbl.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā